Ara 26

Yeni yılda bir HTC akıllı telefon hediye edin, sevdiklerinizin nefesini kesin!..

HTC, ailesine ve sevdiklerine yeni yılda ne hediye alacağını düşünenlere birbirinden cazip seçenekler sunuyor. HTC’nin Aralık ayında satışa sunulacak birbirinden şık ve kullanışlı akıllı telefonlarından biriyle hem sevdiklerinizi mutlu etme, hem de onlarla her zaman kesintisiz iletişimde kalma şansı bulacaksınız.

Windows Mobile ve Android işletim sistemleri üzerinde çalışan geniş ürün yelpazesiyle herkese ve her keseye hitap eden akıllı telefonlar sunan HTC, 2010’u birbirinden çekici akıllı telefon modelleriyle karşılıyor. HTC’nin Aralık ayında Türkiye’de pazara sunulacak olan yeni Android modelleri Hero ve Tattoo ile Windows Mobile cihazları HD2, Touch2 ve Diamond2 Windows 6.5 versiyonu, bu yılbaşında sevdikleriniz için birbirinden şık ve fonksiyonel hediye alternatifleri olacak. HTC’nin yeni modelleri ile sevdikleriniz her an sizinle ve sevdikleriyle iletişimde olacak, internet ve multimedya uygulamalarının keyfine varacaklar.

HTC HD2

HTC’nin ilk Windows telefonu HD2, hızlı tepki verebilen dokunmatik ekranı ile akıllı telefonlarda bir ilke imza atıyor. HTC HD2, ultra ince tasarımı, web siteleri, Microsoft Office dosyaları, PDF belgeler ve resimleri parmağınızın tek bir dokunuşu ile kolayca görüntülemenize, büyütmenize veya yeniden boyutlandırabilmenize olanak tanıyan yüksek çözünürlüklü 4.3 inç “kapasitif” dokunmatik ekranı ve kişileri merkez alan Sense teknolojisi ile benzersiz bir Windows® telefon deneyimi sunuyor. Cihazın 4.3 inç ekranı, aynı zamanda dünyanın en büyük cep telefonu ekranı olma özelliğini taşıyor. HTC HD2, Windows Mobile 6.5 yazılımının sağladığı güçlü mesajlaşma, internet taraması ve üretkenlik yeteneklerini sergiliyor. Microsoft Exchange ile senkronize olabilen ve sınıfının en iyisi sayılan e-posta deneyimi sunan HD2, çoklu e-posta hesap yönetimi ve kontrolü yapılabilmesine de olanak tanıyor. Microsoft’un yeni My Phone servisi, HD2’den internete fotoğraf, müzik dosyaları, kişiler ve metin mesajlarını ücretsiz olarak kopyalamayı ve senkronize etmeyi sağlıyor.

HTC Hero

HTC’nin tüm dünyada büyük beğeni kazanan ödüllü akıllı telefonu HTC Hero; şık tasarımı, kullanım kolaylığı ve sunduğu sezgisel ve kesintisiz bir iletişim deneyimi ile sevdikleriniz için tek kelimeyle nefes kesen bir hediye. Özel beyaz rengi, sektörde bir ilk olan teflon kaplaması, küçük ölçüleri ve hafifliği ile dikkat çeken cihaz, eğime sahip açılı köşeleri ve açılı alt bölümü ile ele tam oturuyor ve konuşma sırasında sevdiklerinizin yüzüne tam uyum sağlıyor. 3.2 inç HVGA ekranıyla internet, multimedya ve diğer içerikler için özel olarak geliştirilen HTC Hero, GPS, dijital pusula, ağırlık sensörü, 3.5 mm. stereo kulaklık çıkışı, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve genişletilebilir MicroSD hafıza gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Cihazın arama tuşu sayesinde klasik arama yapmanın ötesine geçerek daha doğal ve bağlamsal arama yapılabiliyor, Twitter’da ya da cihaz içinde kişiler listesi ve posta kutusundaki e-postalar kolaylıkla bulunabiliyor, listedeki kişilerin yerleri belirlenebiliyor. 

HTC Tattoo

HTC’nin Android tabanlı şık telefonu HTC Tattoo ile sevdiklerinize kendi ihtiyaçları ve tarzları doğrultusunda donanımdan uygulamalara ve içeriğe kadar her açıdan kişiselleştirebilecekleri ve kendilerini daha güçlü ifade edebilecekleri bir telefon hediye edebilirsiniz. Sesli arama, e-posta, mesajlar, metinler, fotoğraflar ve statü güncellemeleri gibi iletişim yolarını ve uygulamaları tek bir pencerede gösteren yenilikçi ve eğlenceli bir telefon olan HTC Tattoo; sevdiklerinizin kendileri için önemli olan kişilerle sürekli bağlantıda olmasını sağlıyor. Cihazın özellikleri arasında 3.2 megapiksel otomatik odaklı kamera, 3.5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza gibi özellikler de bulunuyor. HTC Tattoo, Google’ın arama, Google Maps, Google Mail ve takvim gibi yenilikçi mobil servisleriyle birlikte geliyor. Sevdikleriniz kendi telefon kapaklarını tasarlayabildikleri ya da istedikleri kapakları seçebildikleri gibi, cihazın 7 farklı masaüstü seçeneği ile de telefonlarında kendi tarzlarını yansıtabiliyorlar.

 Kaynak: http://www.veteknoloji.com/yeni-yilda-sevdiklerinizin-nefesini-kesin-26054-.html

written by admin \\ tags: , , ,


Yorum yaz