Nis 19

Kalite ve Stil Arayanlar İçin Yeni Toshiba Tecra R10 Serisi.

Sağlam, Şık, İnce ve Hafif Olduğu Kadar Güçlü Yeni Tecra R10 serisi…

Vaktinizin çoğunu hareket halinde çalışarak geçiriyorsanız Tecra R10, size eşlik edebilecek mükemmel bir mobil yol arkadaşıdır. Ultra hafif bir dizüstü bilgisayardan bekleyeceğiniz; şık tasarım, Mobil Geniş Bant ve Katı Hal Sürücüsü (SSD) gibi tüm mobil kullanım özelliklerini içerir. Bunun yanı sıra; sağlam kasa tasarımı, 14,1″ geniş ekranı ve kapsamlı bağlantı özellikleriyle olağandışı güç ve çok yönlülük özellikleri de sunar.

ETKİLEYİCİ TASARIM

Yalnızca 1,97 kg’dan başlayan ağırlığıyla Tecra R10; taşınabilirlik, şık görünüş ve üstün kalite açısından olağanüstü bir denge sunar. Gelişmiş EasyGuard koruması; 100 ml’ye kadar sıvı sızdırmaz bir klavye*, 100 cm yükseklikten düşme testini geçmiş sağlam bir kasa ve 3B hız ölçere sahip bir HDD koruması içerir. Mobil profesyoneller gelişmiş güvenliğe de ihtiyaç duyarlar, bu yüzden R10, ekrandaki verilerin yandan görünmemesini sağlayan isteğe bağlı bir Gizlilik Filtresi de sunar.

YÜKSEK PERFORMANS

R10, Toshiba’nın iş amaçlı mobil kullanıma yönelik en ileri düzey geliştirmelerinden bazılarını içerir. 320 GB’a kadar yüksek kapasiteli bir HDD veya isteğe bağlı süper hafif ve süper hızlı bir 128 GB SSD arasında seçim yapın. Bu güçlü ve mobil pakete ayrıca, Intel® Active Management Technology 4.0’a sahip Intel® Core™2 Duo İşlemci, Mobil Geniş Bant WWAN/3G ve 5,5 saate kadar çıkabilen pil ömrü teknolojisi (Mobile Mark™ 2007) de dahil edilmiştir.

GÖZ ALICI EKRAN

14,1″ LED Arka Plan Işığı teknolojisine sahip WXGA TFT Yüksek Parlaklıkta ekran, dış mekanlarda bile her türlü ışıklandırma şartlarında sorunsuz bir şekilde çalışmanıza olanak verir. Ayrıca, Turbo Cache™ teknolojisini destekleyen NVidia® Quadro NVS 150M de gerçek anlamda dinamik görseller sunar.

ÇEVRECİ MAKİNE

ENERGY STAR 5.0 derecesi. Karbon ayak izinizi düşürecek şekilde tasarlanmış olan bu dizüstü bilgisayarlar sayesinde, Eko modunda çalışarak güç tüketiminizi en iyi hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, vPro™ teknolojili Intel® Centrino® 2 işlemciler de enerji verimliliğinizi ve pil ömrünüzü arttırır.

TOSHIBA EASYGUARD

Toshiba EasyGuard ile birlikte tam donanımlı, gelişmiş güvenlik, koruma, bağlanabilirlik ve profesyonel yönetim özellikleriyle, Tecra R10 son derece güvenilir ve emniyetli bir bilgisayar deneyimi sunar.

Kaynak:http://www.veteknoloji.com/yeni-toshiba-tecra-r10-serisi-30334–.html

written by admin \\ tags: , , , ,


Yorum yaz