Tem 07

Sony, Walkman markasının 30. yılında gelmiş geçmiş en etkileyici MP3 çalarını piyasaya sürüyor…

oledwalkmanSony‘nin en son ses ve video teknolojisini barındıran ve bu sayede kişisel eğlence deneyimine yeni bir boyut katan X Serisi Walkman MP4 çalar, kullanıcılara, bulundukları her yerde dijital medya koleksiyonlarının keyfini çıkarma olanağı tanıyor. İnce, kompakt ve sıra dışı tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan yeni seri, hem her yere kolayca taşınabiliyor hem de günümüzün dijital hayat tarzını yansıtıyor.

3inç’lik geniş dokunmatik OLED ekran kullanan ilk Walkman olan X Serisi, videoları ve dijital fotoğrafları inanılmaz renkler ve kontrast ile ön plana çıkartırken, spor karşılaşmaları gibi hızlı hareketlerin olduğu görüntülerde de nefes kesen sonuçlar sunuyor.

Büyük dokunmatik ekranın üzerinde yer alan müzik çalma butonlarının ‘Hibrid’ kombinasyonu, işlemleri basit bir hale getirirken, ekranın yeni ‘Scene Scroll’ fonksiyonu uzun videolarda doğru anı bulmayı son derece kolay bir hale getiriyor.

Zengin, geniş bant aralığında sesler sunmak için bas ve geliştirilmiş stereo ayrımını denetleyen dijital Sony Clear Audio Teknolojisi ile donatılan yeni seri, mükemmel Walkman ses kalitesi sunuyor.

Kaynak: http://www.chip.com.tr/konu/sony-den-oled-ekranli-walkman-mp4-calar_13799.html

written by admin \\ tags: , , , , , , , ,


Yorum yaz