Ara 29

Turkcell İletişim Merkezleri’nde Sanyo “3’ü bir arada Fırsat Paketleri” çok özel fiyatlarla…

Sanyo dual kamera ve dijital fotoğraf makinesi, dijital çerçeve ve hafıza kartıyla birlikte üçlü paketler halinde, hem TİM’lere özel büyük indirimi hem de Axess’e özel peşin fiyatına 10 taksit fırsatıyla satışa sunuldu.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in satış noktası Turkcell İletişim Merkezleri TİM’ler; teknolojik ürün ve hizmetler için bir uğrak noktası olmak ve teknoloji zinciri oluşturmak hedefiyle ürün çeşitliliğini zenginleştirmeye devam ediyor.

Turkcell’in Türkiye çapında 129 TİM ve üç noktadaki Turkcell flagshiplerde satışa sunduğu Sanyo “3’ü 1 Arada Fırsat Paketleri”,  Turkcell TİM’lere özel fiyatlarıyla birbirinden cazip avantajlar yaratıyor.

“3’ü 1 Arada Fırsat Paketleri” TİM’lere özel indirimli fiyatlarıyla üç ayrı paket halinde satışa sunulurken, Axess’e özel peşin fiyatına 10 taksit imkanı da Turkcell’lileri bekliyor.

Birinci pakette yer alan; CG 10 Dual Kamera, Sanyo 7” dijital çerçeve ve 2 GB SD Kart, toplam 857 TL yerine TİM’lere özel 699 TL perakende satış fiyatı ile müşterilere sunuluyor. 

İkinci paketteki;  Sanyo TH1 Dual Kamera, Sanyo 7” dijital çerçeve, 2 GB SD Kart ve HDMI kablo, toplam 986 TL yerine 799 TL satış fiyatı ile TİM’lerde yerini alıyor.

Sanyo’nun üçüncü ürün paketinde yer alan; X1200 dijital fotoğraf makinesi, Sanyo 7” dijital çerçeve ve 2 GB SD Kart; toplam 607 TL yerine 449 TL’lik özel TİM fiyatı ile satışa çıkıyor.

Kaynak: http://www.veteknoloji.com/sanyo-822038217u-bir-arada-firsat-paketleri8221-26184-.html

written by admin


Yorum yaz