Oca 09

Sevgilinizin sevinç çığlıklarına hazır olun!

Pentax fotoğraf makinelerinden sevgilinize uygun olanı seçin ve bırakın denklanşöre her bastığında size tekrar aşık olsun..

Pentax’ ın renkli dünyasına adım atarak aşkı gösteren fotoğraflara imza atın..

Değiştirilebilir ön yüzey kapakları ile kredi kartı büyüklüğünde  “Pentax Optio RS1000’’ ; hediye paketi içinde onu bulmanız zor olabilir.

Kredi kartı büyüklüğündeki Optio RS1000 modeli değiştirilebilir ön yüzey kapakları sayesinde kişisel tasarımlarınız için harika bir fotoğraf makinesi.

Ana kasasının ön yüzeyinde çıkarılabilir akrilik bir transparan bulunan RS1000, üç adet alternatif kapağa ek olarak Trancing Stencil (şablon) ile birlikte sunuluyor. Bu şablon yardımıyla fotoğrafları, posterleri, el çizimi illüstrasyonları kullanarak kendinize özel fotoğraf makinanızı yaratabilirsiniz.

O günki ruh haliniz yada modaya göre makinenizin görünümünü değiştirmek sizin elinizde. Özellikle bayanlar için gerçekten sürpriz bir hediye olacağını düşündüğümüz RS1000 ‘in bir kredi kartının boyutlarında olmasıda sizi hayrete düşürecek.

Optio RS1000,  yaklaşık 14 etkin megapiksel ile yüksek çözünürlüklü görüntü çoğaltımı, geniş 3.0-inç LCD ekran, 27.5mm geniş açı sağlayan yüksek performanslı 4X optik zoom lens, kolay ve kullanıcı dostu işletim ve  HD video çekme özelliklerine sahip.

Kaynak: http://www.veteknoloji.com/pentax-ile-ask8217-i-gosteren-fotograflar-37994-8-.html

written by admin \\ tags: , , , ,


Yorum yaz