Eyl 05

Oruç Tutarken Yaşadığımız Manevi Huzurun Yanında Bazı Olumsuzluklar da Bizi Yorabiliyor.

Oruç tutarken yaşadığımız manevi huzurun yanında bazı olumsuzluklar da bizi yorabiliyor. Fakat teknolojinin gelişmesiyle geliştirilen bazı yeni ürünler oruçluyken bile ağrılarınızı gideriyor, sigara isteğinizi en aza indiriyor ve iştahınızı kontrol altında tutabiliyor…

Ağrılara mükemmel çözüm: akupunktur kalemi

Kimimiz kronik, kimimiz ise saatlerce aç ve susuz kalmaktan dolayı gelişen baş ağrılarından şikayetçiyiz. Oruçluyken ağrı kesici ilaç da kullanamadığımızdan bazı günler çok zor geçebiliyor… Fakat artık ağrılarınıza akupunktur mucizesi çare oluyor.

Ağrı giderici akupunktur kalemi, iğnesiz ve acısız olarak akupunktur dalgaları uyguluyor. Ağrı olan bölgenize bu kalemi 30 kere uyguladıktan birkaç dakika sonrasında bile muhteşem bir rahatlama hissi yayılıyor. Bu özel akupunktur kalemini oruç tutarken gönül rahatlığıyla kullanabilir, ağrı probleminizi hayatınızdan çıkartabilirsiniz…

Ramazan’da sağlığınız için kullanabileceğiniz medikal çözümler için tıklayın!

Bu Ramazan sigarayı bırakmaya ne dersiniz?

Tiryakiler için oruç tutarken yaşanılan en büyük sorunlardan birisi de sigara isteği… Saatler boyunca sigara içememek büyük bir çoğunluk için en büyük stres kaynağı. Öyle ki yemek ve Sudan çok sigara içme isteği daha ağır basıyor. Hatta bazıları iftarını sigarayla açıyor!

Sigara içerek bir çok fiziksel rahatsızlığı vücudunuza davet edersiniz. Özellikle de 16 saat aç ve susuz kaldıktan sonra birden sigara içmenin, ya da bütün günün acısını çıkartırcasına üst üste sigara yakmanın size verdiği zararlar saymakla bitmez. Gelin, hayatınızda bir değişiklik yapın. Kendiniz için, sağlığınız için ve en önemlisi de sevdikleriniz için bu Ramazan’da sigarayı hayatınızdan tamamen çıkartın.

Sigara bırakma küpesi bu konudaki en büyük yardımcınız olacak. Oruç tutarken bile kullanabileceğiniz bu küpeyi kulağınıza yerleştirin. Gün geçtikçe sigara isteğinizin azaldığını, hatta içmeyen bir insan gibi artık dumanından ve kokusundan bile rahatsız olduğunuzu göreceksiniz.

İştahınız kontrol altında!

Çoğumuzun en büyük problemi ise Ramazan’ın beraberinde gelen fazla kilolar… Çünkü uzun saatler aç kaldıktan sonra bir türlü iştahımızı kontrol edemiyoruz. Bunun için de yine akupunktur size yardımcı olacak.
Açlık hissini gideren akupunktur zayıflama küpesi size tokluk hissi vererek, sadece ihtiyacınız olan besinleri almanızı sağlayacak. Oruç tutarken de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu mıknatıslı küpe, sağlıklı bir beslenme programı uygulamanızı kolaylaştıracak.

Oruç tutarken ihtiyacınız olan herşey Vimjo’da!

Erkek, kadın ve anne-bebek ürünleri ile kişisel bakım ve sağlığınız için sizin her zaman yanınızda olan Vimjo, Ramazan Ayı’nda da mükemmel çözümler sunuyor. Ağrı giderici akupunktur kalemiyle ağrılarınızı gideriyor, sigarayı hayatınızdan çıkartmaya yardım ederek, iştahınızı kontrol altında tutuyor. Vimjo’nun Ramazan’a özel ürünleri sağlığınızı koruyor ve özel kampanyaları da yüzünüzü güldürüyor! Üstelik İstanbul içerisinde 3 saatte hızlı teslimat koşullarıyla seçtiğiniz ürünü en kısa sürede adresinize teslim ediyor!

Kaynak: http://www.haberler.com/orucken-basiniz-agiriyorsa-bunlari-yapin-2208055-haberi/

written by admin \\ tags: , , , , , , , , ,


Yorum yaz