Ağu 09

Türk Pop Müzik Tarihinin En Önemli İsimlerinden Nilüfer‘in; Yağmur Nedeniyle İki Kez Ertelenen Konseri 18 Ağustos 2010, Çarşamba Akşamı Saat 21:15’te Gerçekleşecek!

22. ENKA Kültür Sanat Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde Nilüfer, güçlü sesiyle ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduracak!

Unutulmayan şarkıları ve benzersiz sesiyle yıllardır pop müziğine damgasını vuran Nilüfer’in; 1970 yılında, henüz İstanbul İtalyan Lisesi’nde öğrenciyken Hafta Sonu Gazetesi’nin Altın Plak Ses Yarışması’nda elde ettiği birincilik geleceğini belirledi. 1973 yılında “Dünya Dönüyor” adlı 45’liği ile Yılın Kadın Şarkıcısı ödülünü kazanan sanatçı; bugüne dek çıkardığı çok sayıda albüm ve 45’lik ile sayısız ödüle layık görüldü.

Muhteşem sesiyle hayranlarını büyüleyen Nilüfer; “Başıma Gelenler”, “Oh Ya”, “Of Aman Aman”, “Kim Arar Seni”, “Erkekler Ağlamaz”, “Geceler”, “Tek Başına”, “İspanyol Meyhanesi”, “Sensiz Yıllarda”, “Seni Beklerim Öptüğün Yerde” gibi hit parçalarla Türk Pop Müziğine damgasını vurdu.

Türkiye’nin en güçlü seslerinden Nilüfer; 18 Ağustos 2010, Çarşamba akşamı saat 21:15’te ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda 22. ENKA Kültür Sanat Yaz Etkinlikleri kapsamında vereceği konserde sevenleriyle buluşacak. Muhteşem sesiyle ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduracak olan ünlü sanatçı, eski ve yeni şarkılarından oluşan geniş repertuarını müzikseverler için seslendirecek.

Yaz etkinlikleri ile birlikte bir değişikliğe imza atarak numaralı koltuk bilet satışına geçen ENKA Kültür Sanat’ın etkinliklerine ait biletler Biletix’ten temin edilebilir.

Başlama saati 21:15 olan etkinliğe, isteyen katılımcılar, etkinlik öncesi saat 20:00’de Taksim-AKM önünden kalkacak ücretsiz servis ile ulaşabiliyorlar. Etkinlik bitiminde ise, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’ndan kalkacak servis, konukların Taksim – AKM’ye ulaşımını sağlıyor. Servisten yararlanabilmek için etkinlikten en az iki gün önce ENKA ile bağlantıya geçerek rezervasyon yaptırılması yeterli.

Kaynak: http://www.haberler.com/nilufer-18-agustos-ta-enka-acikhava-da-2185900-haberi/

written by admin \\ tags: , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum yaz