Tem 10

Latin ateşi Shakira’nın yeni şarkısı Türkiye’de ilk defa ve sadece gnçPLAY’de.

shakiraShakira’nın Ekim ayında yayınlanması planlanan yeni albümünün ilk single’ı “She-Wolf”u 10 Ağustos’a kadar sadece gnçPLAY’de dinlenebilecek.
Dünyaca ünlü Latin şarkıcı Shakira’nın, yeni albümünü müjdeleyen ilk single’ı “She-Wolf”, 10 Temmuz’dan itibaren Türkiye’de ilk kez ve sadece Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll’in müzik portalı gnçPLAY’de yayınlanacak. Shakira’nın John Hill (Santogold) ile birlikte yazıp kaydettiği şarkı, 10 Ağustos tarihine kadar Türkiye’de ilk kez ve sadece gnçPLAY’de olacak.
“She-Wolf” ya da ispanyolca versiyonuyla “Loba”, Shakira’nın diğer şarkıları gibi orijinal ve akılda kalıcı sözleriyle dikkat çekiyor. Shakira, hayranlarını bu kez de hayal kırıklığına uğratmıyor ve kendine özgü müziğiyle “Kurt-Kadın” efsanesine değiniyor. She-Wolf, enerjik bir üslupla başlıyor; daha çok dans müziği ve elektroniğe yakın bir tarzda devam ediyor. Nakaratı ile disko hissi veren şarkıda Shakira, “Dolapta bir kurt kadın var, aç dolabı ve onu serbest bırak! Dolapta bir kurt kadın var, çıkar onu ve nefes almasını sağla…” diyor.
Shakira’nın henüz ismi açıklanmayan ve Sony Music etiketiyle ekim ayında yayınlanması planlanan albümünün ilk single olan “She-Wolf”un videosu ise Shakira, Beyoncé ve Britney Spears’ın çok ses getiren videolarının da yönetmenliğini yapmış olan Jake Nava tarafından çekildi. Video klibin temmuz ayı sonunda müzik kanallarında gösterilmesi bekleniyor.
Birçok albüm ilk kez ve sadece en zengin müzik portalı gnçPLAY’de
gnçPLAY üyeleri, daha önce de Sezen Aksu’nun son albümü ‘Yürüyorum Düş Bahçeleri’nde, Hadise’nin ‘Kahraman’ ve Nilüfer’in ‘Hayal’ albümünden bazı şarkıları ilk kez ve sadece gnçPLAY’de dinleme fırsatına sahip olmuştu. 9 Temmuz itibariyle Mustafa Sandal’ın son albümü ’Karizma’ da dijital ortamda sadece gnçPLAY’de dinlenebiliyor.
www.gnctrkcll.com adresinden üye girişi yapan gnçtrkcll’liler; gnçPLAY’de müzik dinleme, liste oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra, kendi profillerini yaratabiliyor, radyo kanallarını dinleyebiliyor, portal içeriklerine yorum yazıp, şarkı ve melodileri cep telefonlarına indirebiliyor ve sevdikleri şarkıları ÇalarkenDinlet olarak telefon hattına tanımlayabiliyor.
Kaynak: http://www.veteknoloji.com/herkesten-once-sen-dinle-19759-.html

written by admin \\ tags: , , , , , , ,


Yorum yaz