Ara 30

HP Türkiye Teknoloji Hizmetleri’nde 3 Yıldır 1 Numara.

HP Türkiye, HP’nin kendi içinde yaptığı performans değerlendirmesi sonucunda MEMA Bölgesi Teknoloji Hizmetlerinde hem yeni iş geliştirme hem de satış sonrası servis mükemmelliği konularında yılın en iyi ülkesi ödüllerini kazandı. Bu başarı çerçevesinde, HP Türkiye Teknoloji Hizmetleri Müdürü Mehtap Akça Ünal da EMEA Kurumsal Sunucu Veri Depolama ve Network Cihazları Servis Direktörü olarak atandı.
 
HP Global’in müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti, maliyet kontrolü ve operasyonel mükemmellik alanında yaptığı değerlendirmelerde üç yıldır ard arda ödülleri toplayan HP Türkiye, 2009 yılında da “MEMA Bölgesi Teknoloji Hizmetlerinde Yılın Ülkesi” ve “Yeni İş Geliştirme ve Satış Sonrası Servis Mükemmelliğinde Yılın Ülkesi” seçildi

HP Türkiye’nin gösterdiği başarıyı değerlendiren HP Türkiye Teknoloji Hizmetleri Ülke Müdürü Nur Yolcu Nakipoğlu, söz konusu ödülleri iş ortakları ve müşterilerinin HP’ye duydukları güven sayesinde aldıklarını belirterek, “Teknoloji Hizmetleri alanında son üç yıldır aldığımız bu ödülleri iş ortaklarımızla olan ilişkimizde kaydettiğimiz ilerleme, müşteri memnuniyeti ve yüksek performans başarı kriterleriyle kazandık. Bu başarı kriterleri, HP Türkiye olarak ülkedeki varlık sebebimizi ve her yıl ulaşmayı hedeflediğimiz ana amaçları oluşturuyor. Bütün iş ortaklarımız ve müşterilerimize bize duydukları güvenden ötürü teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.

Uzun yıllardır HP Global’e üst düzey yöneticiler sağlayan HP Türkiye’nin başarıları bununla sınırlı kalmıyor. HP Türkiye’de Teknoloji Hizmetleri Müdürlüğü görevinde bulunan Mehtap Akça Ünal, Teknoloji Hizmetleri Bölümünün MEMA (Afrika, Ortadoğu, Yunanistan ve İsrail) bölgesinde gösterdiği başarılar sonucu EMEA Bölgesi (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Kurumsal Sunucu Veri Depolama ve Network Cihazları Servis Direktörü olarak atandı. Mehtap Akça Ünal, toplam 50 ülkeden sorumlu olacağı yeni görevinde kurumsal sunucu, veri depolama birimleri ve ağ cihazları hizmetlerini organize ederek,  deneyimlerini uluslararası alana taşıyacak.

Kaynak: http://www.veteknoloji.com/teknoloji-de-1-numara-26239-.html

written by admin \\ tags: , , , , ,


Yorum yaz