Şub 24

Her tarayıcıya uyumlu en iyi 5 eklenti!
İndirin: Tüm tarayıcılar için LastPass
İndirin: Google Chrome
İndirin: Firefox çin Greasemonkey
İndirin: Safari için Greasemonkey

İndirin: Better Gmail (Firefox için, Chrome için
 İndirin:
Chrome için Tab Cloud
İndirin:
Firefox için Tab Cloud
 İndirin: Chrome için Tab Cloud
İndirin:
Firefox için Tab Cloud
İndirin: Chrome için AutoCopy
İndirin: Firefox için AutoCopy

Hangi tarayıcıyı kullanırsanız kullanın, farketmez! Bu 5 eklenti tüm tarayıcılarda çalışıyor!

Tarayıcı tercihiniz son bir sene içinde değişmiş olabilir, ancak şanslıyız ki en iyi eklentiler tüm popüler tarayıcıları destekliyorlar. İşte farklı platformlarda çalışabilen ve herkese lazım 5 tarayıcı eklentisi!

1. LastPass: Lastpass çok kullanışlı bir parola yöneticisi olmasının yanında aynı zamanda kişisel verilerinizi de yönetebiliyor. Oturum açma bilgilerinizi, kredi kartı numaralarınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve web sitelerine sıkça girmeniz gereken diğer bilgileri hatırlıyor.

Eklenti tüm bilgileri güvenli olarak saklıyor ve LastPass eklentisinin yüklü olduğu diğer makinelerle eşitleyebiliyor.

2. Greasemonkey: Greasemonkey, basit JavaScript kodları yardımıyla inanılmaz şeyler yapmanıza izin veriyor. Eklenti tek başına bir şey yapmıyor, ancak mevcut kullanıcı kodlarının miktarını düşündüğünüzde birden bire gelmiş geçmiş en güçlü eklentiye sahip olduğunuzu fark ediyorsunuz.

  3. Better Gmail: Gmail kendi başına da oldukça iyi ancak kusursuz değil. BetterGmail’in varoluş nedeni ise bu eksikliği gidermek. Eklenti, Gmail ile ilgili en iyi Greasemonkey kodlarını bir araya getiriyor. İşlevler arasında hiyerarşik etiketler, tarayıcı sekmesi üzerinde okunmamış ileti sayısı, dosya eki simgeleri, etiket bağlantıları, birçok öğeyi gizleyip gösterebilme ve daha fazlası var. Eklenti resmi olarak Firefox için geliştirilmiş, ancak resmi olmayan bir Chrome port’u da mevcut.

 4. Tab Cloud: Tab Cloud, bilgisayarınızdaki tarayıcı sekmelerinizi diğer makinelere eşitlemenin mükemmel bir yolunu sunuyor. Tarayıcı pencerelerini isimlendirmek, oturumları kaydetmek, farklı tarayıcıları eşitlemek mümkün.

5. AutoCopy: AutoCopy, tarayıcınızda bir metni seçtiğinizde onu otomatik olarak panoya kopyalar. Ctrl+C’ye basmak sizin için çok zor olmayabilir, ancak AutoCopy’yi değerli kılan diğer bir özelliği ise metni biçimlendirme olmaksızın kopyalayabilmesi.

Kaynak: http://www.veteknoloji.com/her-yerde-calisan-eklentiler-indirin-39279–.html

 

written by admin \\ tags: , , , , , , , , , ,


Yorum yaz