Oca 06

Schuster’in kadroda istemediği Fatih Tekke, Galatasaray’la anlaştı; ancak Beşiktaş Yönetimi, bu transfer için bonservis parası isteyince görüşmeler tıkandı.

BEŞİKTAŞ 750 BİN AVRO İSTEDİ 
Radyospor’dan Özgür Sancar’ın edindiği bilgiye göre, siyah beyazlı yönetim, Fatih için 750 bin Avro istedi. Beşiktaş, sezon başında Fatih’i Zenit’ten 750 bin Avroya transfer etmişti.
Tecrübeli futbolcunun alacaklarını karşılık bonservisini istediği; ancak yönetimin bu talebi de olumlu karşılamadığı bildirildi.

Colin Kazım, transferinde olduğu gibi bonservis ücreti ödemeden Fatih’i kadrosuna dahil etmek isteyen sarı kırmızılı yönetim ise, bu koşullarda transferin gerçekleşmeyeceğini Fatih’in menajerine bildirdi. 

KONYASPOR YOLUNDA…

Tekke’nin menajeri Konyaspor ve Eskişehirspor’la temaslarının sürdürdüklerini ve önümüzdeki günlerde tecrübeli futbolcunun bu iki takımdan birine gidebileceğini söyledi. 
 
Konyaspor Başkanı Bahattin Karapınar ise Radyospor’a yaptığı açıklamada, “Fatih’le konuştuk. Ayın 10’una kadar süre istedi ve ‘eğer Anadolu’da bir takımda oynarsam bu Konyaspor olacak’ diyerek söz verdi” dedi.

Kaynak: http://spor.milliyet.com.tr/galatasaray-tekke-den-vazgecti/spor/spordetay/06.01.2011/1335663/default.htm

written by admin \\ tags: , , ,


Yorum yaz