Nis 05

line İşlemleri Kullanan Avea Aboneleri Tek Tıkla Kazanıyor!

Türkiye’nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea, avantajlı tarifelerinin yanı sıra düzenlediği kampanyalarla da kazandırıyor. Online işlemleri kullanan Avea aboneleri, LG X130 Netbook’un sahibi oluyor.

Sunduğu avantajlı tarifelerin yanı sıra geliştirdiği ürün ve hizmetlerle müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran Avea, düzenlediği kampanyalarla abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Online işlemleri kullanan Avea aboneleri tek tıkla kazanıyor.

20 Mayıs 2010 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında; Online İşlemler’i kullanan Avea abonelerinden 10 kişi, çekilişle LG X130 Netbook kazanacak.

Avea Online İşlem Merkezi Hayatı Kolaylaştırıyor

Online İşlem Merkezi sayesinde Avea aboneleri, tüm işlemlerini 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden güvenli bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat;Online İşlem Merkezi, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde çözmelerini sağlıyor. Düzenlediğimiz yeni kampanya ile abonelerimiz, hem işlemlerini rahatça yapacaklar hem de LG X130 Netbook kazanma fırsatı yakalayacak. Önümüzdeki günlerde de yepyeni kampanyalarımız ve promosyonlarımız devam edecek” dedi.

Avea aboneleri, Online İşlemler Merkezi’nin ana sayfasından hatlarıyla ilgili tüm işlemlerin yanı sıra 3G ve biDunya işlemlerine de kolayca erişip istedikleri değişiklikleri yapabiliyor. Çağrı detayları ve hat ile ilgili diğer bilgilerin kolayca takip edilebildiği Online İşlem Merkezi üzerinden WebSMS de atılabiliyor. E-fatura işlemlerinin gerçekleştirilebildiği site üzerinden kredi kartı ile güvenli biçimde kontör yükleyip fatura da ödenebiliyor. Ayrıca yurt dışı servis işlemleri, telefon ayarları, paket ve tarife işlemleri de hızlıca yapılabiliyor.

Giriş sayfası kurumsal ve bireysel olarak ayrılarak yenilenen ve son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan Online İşlem Merkezi’de, kurumsal ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre sürekli yeni servisler ve işlemler ekleniyor. Aboneler online işlem yapmak için gerekli şifrelerini “JetŞifre” Uygulaması ile kolayca ve ücretsiz olarak alabiliyor. Avea aboneleri *123# tuşluyor ve şifreleri yeni anında telefon ekranına düşüyor.

Kaynak: http://www.veteknoloji.com/lg-x130-netbook-kazanma-sansi-29969–.html

written by admin \\ tags: , , ,


Yorum yaz