Şub 24

Acer Olimpiyat Oyunlarını Özel Ürünleri ile Kutluyor.

Acer 2010 Vancouver Olimpik Kış Oyunları ve 2012 Londa Olimpik Oyunlarının Resmi Bilgisayar Ekipmanı Olimpiyat Partner’ı olmaktan gurur duyuyor.  12 Şubat 2010’da başlayan Vancouver 2010 Olimpik Kış Oyunlarını kutlamak amacıyla Acer, Aspire 4810T, Aspire 1410 diz üstü bilgisayarlar ve G245H ve G205H LCD ekranları için özel bir seri tasarladı.

Olimpiyat Oyunları teknoloji ve yeniliktaki mükemmeliğini göstermek için sıradışı bir sahne sundu.

Vancouver 2010 Olimpik Kış Oyunlarının Dünya Çapında Olimpiyat Partner’ı olarak Acer Olimpiyat Organizasyonu için 6.200’den fazla masa üstü ve dizüstü bilgisayar , 4.700 monitör ve 100’den fazla mühendis ve teknisyen sağlıyor. Bilgisayar ekipmanı ve teknisyenleri ile Acer muhtemelen dünyanın en kompleks spor olayının kesintisiz yönetimini sağlama şansına erişti.

Vancouver 2010 Olimpik Kış Oyunları süresince Acer dizüstü bilgisayarlar, masa üstü bilgisayarlar, monitör ve sunucu 16 gün boyunca 9 yarışma alanı ve 6 mekanı destekleyecek.

Bütün cihazlar sert hava koşullarında gün boyunca 24 saat çalışıyor olacak. Bu neden Olimpiyat Oyunları için hazırlanan cihazlar oyunlar boyunca hatasız çalışabilmesi için  üstün performans ve dayanıklılık gösterecek şekilde seçildi.

Olimpiyat Oyunları BT altyapısını destekleyen bilgisayarlar arasında Acer Veriton 1000 ve Acer Travelmate 6592 de bulunuyor. Hatasız çalışmaları , dayanıklılıkları, yönetilebilir olmaları ve yüksek performansları sayesinde dünyanın en büyük spor aktiviteleri dünyanın en iyi tasarlanmış diz üstü bilgisayarları ile gerçekleştirilecek.

Acer, Olimpik Hareket ile olan ortaklığını Acer Olimpiyat Oyunları birleşik logosunu kasasında barındıran bir özel ürün serisi ile kutluyor.
Bu özel seri ürünler mühendislik ve tasarım alanındaki mükemmelliklerini sergileyecek şekilde tasarlandı.

Acer Aspire 4810T , ödüllü Timeline serisinin özel sürümü, 14” ultra-ince ve ultra- hafif bir diz üstü bilgisayar ve 8 saatten fazla pil ömrü ile gerçek bir özgürlük vaat ediyor. En son Intel® ULV işlemciye sahip Aspire 4810T; en güncel iletişim seçenekleri ile sizi sürekli aileniz ve sevdiklerinize kavuştururken, gerçek 16:9 en boy oranlı HD çözünürlüklü LED ekran gerçek bir okunabilirlik sağlıyor.

Yeni Aspire 1410 ile Acer süper incelik ve tüy kadar hafif tasarımı, üstün performansla birleştirdi. 2.5 cm’den ince, sadece 1.40 kg ağırlığında ve kompakt 11.6” form faktör Aspire 1410 heryerde taşıyabilmeniz için yaratıldı. Küçük boyuna rağmen Aspire 1410 tam boy bir diz üstü bilgisayardan bekleyebileceğiniz güç ve performansı size sunuyor.

Acer G245H ve G205H LCD ekranlar yepyeni fütüristik tasarımı son teknoloji özelliklerle bir araya getiriyor. 24” ve 20” boylarında G254H ve G205 H kasalarının arkasında Beş Olimpiyat Halkasını gururla taşıyor. G245H ve G205H serileri Full HD veya HD çözünürlükleri ve HDMI ve DVI girişleri sayesinde gelişmiş dijital bağlantı seçenekleri ile olduğu kadar gelişmiş hareket eden imge performansı ve detaylarda dramatik bir artış için ACM ile çok yüksek kontrast oranı sayesinde şampiyonlara yakışır bir görüntü deneyimi sunuyor.

Acer ‘ın Benzersiz Olimpiyat Deneyimi

Olimpik Hareketin dünya çapında Olimpiyat Partner’ı olarak Acer, insanın mükemmelliğinin en prestijli ifadesinin bir parçası değil; aynı zamanda teknoloji ve yeniliklerle kendi mükemmeliğini de sergiliyor.

Herşeyden önce mükemmellik Olimpik Oyunların sürücü gücü olan donanım altyapısında ifade ediliyor. Acer Olimpiyat Organizasyonu için 6.200’den fazla masa üstü ve dizüstü bilgisayar , 4.700 monitör ve 100’den fazla mühendis ve teknisyen sağlıyor. Bilgisayar ekipmanı ve teknisyenleri ile Acer muhtemelen dünyanın en kompleks spor olayının kesintisiz yönetimini sağlama şansına erişti.

Bu “yeşil” ruhlu bir altyapı çalışması. Acer uzun zamandır kendisini çevre korunmasına ve sürdürülebilir araştırma ve geliştirmeye adadı. Çünkü Acer yenilikçi olduğu kadar çevreye saygılı çözümler üretmeye inanıyor. Bu nedenle Acer, “Yeşil için Ağaç ( Trees For Green)” girişimini başlattı : satılan her belirli miktardaki bilgisayar için o oranda ağaç dikiliyor.

Mükemmellik ayrıca günlük aktivitelerinde Mükemmelliği yakalamak için çalışan insanlara destek olmaktır. Bu nedenle Acer kendi dallarında zirveye çıkarak farklılaşan atletlerle işbirliği yapmaya karar verdi. Acer, Norveç Kayak Federasyonu ve iki muhteşem şampiyon  Norveçli Dağ Kayakçısı Aksel Lund Svindal ve Avusturyalı kayakçı Lydia Lassila ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Ayrıca Çin ve Norveç takımlarını da sponsorluğu ile destekliyor.

“ Teknolojinin gerçek doğası insanların hayatlarını değiştirebilme ve her bireyin kendi mükemmelliğini ifade etmesini sağlama gücüdür” diyor Gianpiero Morbello, Acer Inc Pazarlama ve Marka Kurumsal Başkan Yardımcısı , “ Kurulduğundan beri Acer insanların içindeki en iyiyi çıkaracak yenilikçi, kullanıcı dostu teknolojileri geliştirmek için bir tutku duydu. Acer ve Olimpiyat Oyunlarını bir araya getiren ise bu ortak tutku oldu”.

Kaynak: http://www.veteknoloji.com/acer-dan-ozel-urunler-28506–.html

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Yorum yaz