Oca 22

Tayvan’daki Satış Müdüründen gelen yeni beyana göre, ACER, tablet bilgisayarlara karşı netbookları piyasadan çekmeyi amaçlamadığını teyit ediyor.

Her zaman Acer’ın DNA’larında olan mobilite, farklı kullanım durumlarına göre tasarlanan çeşitli ekran boyutu ve modeli içeren tablet bilgisayar serisinde yeni bir ifade biçimi buluyor. Acer, bilgisayar pazarının değiştiğinin farkında. Kişisel bilgisayarlar, artık sadece içerik yaratmak için kullanılmadığı ama gitgide tüketim araçları haline geldiği için, yeni cihazlar ve yeni biçim etkenleri ortaya çıkıyor.

Bu da kullanıcılara yönelik cihaz serisinin daha genişlemesi ve tablet bilgisayarların mozaik’in sadece başka bir parçası haline gelmesi anlamına geliyor. Bu nedenle kullanıcılar netbooklarını ve dizüstü bilgisayarlarını değiştirmeden onların yanında tablet bilgisayarlara yer bulacaktır.

Teknolojik gelişmeler bizim cihazlar ile etkileşim şeklimizi değiştiriyor. Artık tek bir ürün değil ama çeşitli biçim etkenleri ve ekran boyutları ile çok sayıda araç, dijital bireyin her an her yerde bağlı kalması ve kendi dünyası ile etkileşime girmesine izin vererek, belirli anın özel bağlantı ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

Acer’ın teklifi, bir tablet biçiminde üstün bir mobil ve ev eğlencesi deneyimi için 10.1” Android tablet bilgisayar, örnek mobilite için 7” Android Tablet bilgisayar ve maksimum çok yönlülük için 10.1” Windows Tablet bilgisayar içerir.

Kaynak: http://www.veteknoloji.com/8216netbooklar-piyasadan-cekilmeyecek8217-38358–.html

written by admin \\ tags: , ,


Yorum yaz