Eki 28

sekerHem anne hem bebek sağlığını tehdit ediyor

Halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabetin, dünya genelinde her yıl 2,1 milyon kadının hayatını kaybetmesine yol açtığı belirtildi.

Hacettepe Üniversitesi (HÜ) Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Okan Bülent Yıldız, yaptığı açıklamada, halk arasında şeker olarak bilinen diyabetin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu söyledi.  Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , ,

Eki 28

1 Ekim 2015 seçim sonuçlarını açıklandığı anda detaylı olarak sitemizde görebilirsiniz.

Yazar admin \\ tags: , ,

Eki 13

1400x540_ulusal_yas

Yazar admin

Eki 10

Huawei’nin 10 Ekim Etkinliği

Etkinliği Bekleyin!

Ürettiği akıllı telefonlar ile birlikte son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Huawei, yeni bir etkinlik için kolları sıvadı. İşte detaylar… Sıradaki Huawei etkinliği için tarih belirlendi. Tam olarak burada hangi…

huawei-8217Ürettiği akıllı telefonlar ile birlikte son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Huawei, yeni bir etkinlik için kolları sıvadı. İşte detaylar… Sıradaki Huawei etkinliği için tarih belirlendi. Tam olarak burada hangi ürünlerin duyurulacağı ya da ne gibi şeylerin yaşanacağı bilinmiyor. Ancak kesinleşen şu ki Huawei, 10 Ekim’de önemli bir medya etkinliğine imza atacak. Beklentiler de yok değil. Zira bu esnada Huawei tarafından geliştirilen yeni akıllı telefon ya da telefonların duyurulması ön görülüyor. Tabi bunun yanında sürpriz gelişmeler de yaşanabilir. Gelelim en güçlü iddiaya. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: ,

Eki 10
Uzaydan Dünyaya Dönerken Astronotların Gördükleri
Saatte 32.000 kilometre ile dünyaya düşen bir uzay aracının içinden baktığınızda ne görürsünüz? Görünüşe göre astronotlar bu deneyimde çılgın ışık oyunlarına maruz kalıyorlar. Orion uzay aracının içerisine konulan bir kamera modülü sayesinde biz de nasıl bir şov izlediklerini görebiliyoruz.

Yazar admin \\ tags: