Oca 18

Galaxy S4 10 megapiksel

Cep Telefonları Galaxy S4 10 megapiksel için yorumlar kapalı

Galaxy S4’ün kamerası 10 megapiksel olabilir!

Galaxy S4’e ait olduğu iddia edilen bu fotoğraf, cihazın kamerasıhakkında önemli bir ipucu verdi!

galax4Samsung’un bir sonraki Android amiral gemisi Galaxy S4’ten sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy S4 ile çekildiği iddia edilen bir fotoğraf, cebin 10 megapiksellik bir kameraile sunulabileceğini gösterdi. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , ,

Oca 03

Koca bir seneye gerçek anlamda damga vuran, en harika 10 mobil oyunu seçtik!

oyunlar2012’nin mobil oyunları, gelişen grafikleriyle Android ve iOS için yeni bir sınır çizdiler. Bazı oyunlar konsollardaki bazı oyunlar gibi hikayesiyle öne çıkarken, bazıları tekrarlayıcı oyunlarıyla (Rovio ve RocketCat Games gibi) bizleri esir almayı başardılar. 2012’nin en çok beğenilen, en iyi ücretli ve ücretsiz iOS ve Android oyunlarını . Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Oca 02

patentGünümüzde teknoloji öyle bir hal aldı ki, binlerce kilometre uzağımızdaki insanlarla iç içeymiş gibi görüşüp duygularımızı bire bir aktarabiliyoruz. İnternetten görsel olarak ve yazı ile sağladığımız bu iletişimin, ilerleyen zamanlarda çok daha ileri boyutlara ulaşacağı kesin. Örneğin “dokunsal boyut” gibi…

Microsoft’un geçtiğimiz günlerde aldığı patent, tam da bunu kapsıyor. Yazılım devi, insanların sanal olarak el sıkışmasını ve birbirlerine sarılabilmesini sağlayan “dokunsal geribesleme” teknolojisinin patentini, ABDMarka ve Patent Ofisi’nden resmi olarak aldı.
Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , ,

Oca 01

mpi_logo45000000 TL ikramiye kazanan numaralar 

 

6718374

5000000 TL ikramiye kazanan numaralar 

6514531

2000000 TL ikramiye kazanan numaralar  Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: