Kas 23

Android 5.0 sonunda “göründü!” Üstelik kimsenin beklemediği, sürpriz bir cihazla birlikte…

Android işletim sisteminin gelecek sürümlerinden biri olacak Android 5.0 -namı diğer Key Lime Pie- bir benchmark sitesinde göründü. Lime Pie, Sony’nin LT30i cihazında denendi ve test sonuçları Nenamark sitesinden duyruldu.
 
LG üretimi olan Google Nexus 4 tanıtıldıktan sonra, Google’ın bir sonraki Nexus cihazı için birçok farklı üreticiyle görüşme halinde olduğu konuşulmuştu. Sony de bunların arasında en fazla öne çıkan şirketti. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags:

Kas 06

Çevresinde olan biteni anlayabilen, insan hareketlerini çözümleyip yorumlayabilen güvenlik kameraları için çalışmalar başladı.

Carnegie Mellon Üniversitesi’ndeki bir çalışmanın bilimsel yayınları, güvenlik kameralarınınçok yakında nasıl çalışacağını gösterdi. Bir güvenlik kamerasının, havaalanında terk edilmiş, sahipsiz bir çantayı teşhis ettiğini düşünün. Daha da iyisi, bu çantayı kimin bıraktığını ve bıraktıktan sonra nereye gittiğini, şu anda nerede olduğunu birkaç saniyede bulduğunu, güvenlik riskinin bulunup bulunmadını analiz edebildiğini hayal edin.
Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , ,

Kas 03

lütfen iletişime geçince destekal.net sitesinden ulaştığınız bilgisini veriniz.

Pak Temizlik

Adres : Kirazlı Mah. Mevlana Cad. Şeref Sok. No:16

Bağcılar / İstanbul

Yazar admin