Eyl 18

İnternet devi Yahoo’nun Google’dan transfer ettiği yeniCEO’su Marissa Mayer şirketinde çalışan herkese iPhone 5 dağıtacak.

Yahoo’nun ABD’de çalışan tam zamanlı ve yarı zamanlı tüm işçilerine başta Apple olmak üzere Samsung, Nokia ve HTC’nin en son model akıllı telefonları dağıtılacak. Business İnsider’a konuşan Yahoo kaynakları, Şirket CEO’su Mayer tarafından atılan bir mailde duyurulan gelişmenin tüm çalışanlar tarafından mutlulukla karşılandığını belirtti. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , ,

Eyl 08

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy SIII çıktığı günden bu yana ne kadar sattı?

Samsung, Temmuz ayı sonunda Galaxy S III akıllı telefonlarının Mayıs ayı sonunda çıkışından bu yana 10 milyon adet sattığını açıklamıştı. Son yapılan açıklamayla ise cihazın ilk 100 gününde 20 milyon adet satış barajını aştığı duyuruldu.

Koreli teknoloji devinin yakaladığı bu başarı Samsung’un Android akıllı telefonlar cephesinde şu an amiral gemisi konumundaki ürüne de sahip olduğunu ortaya koyuyor. Galaxy S III satışlarının 6 milyonu Avrupa’da, 4.5 milyonu (Kore hariç) Asya’da ve son olarak 4 milyonu ise Kuzey Amerika’da satılmış. Samsung, anavatanı Kore’de ise 2.5 milyon adet Galaxy S III satmış durumda. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , ,