Nis 19

ETA:SB; İlk adımı doğru atmak isteyen işletmeler için, ETA’nın yılların tecrübesini yansıttığı başlangıç paketidir.

ETA:SB’nin öğrenmesi ve kullanımı son derece kolaydır. ETA, tüm ürünlerini “benzersiz” ve “kendine has üstün destek anlayışı” ile destekler.

ETA:SB ile işletmeler süreçlerini sipariş aşamasından başlatıp, tahsilat aşamasına kadar takip edebilirler. Parametrik ve esnek yapısı ile farklı sektördeki işletmelere çözümler sunar.

ETA:SB ile işletmeler süreçlerini sipariş aşamasından başlatıp, tahsilat aşamasına kadar takip edebilirler. Parametrik ve esnek yapısı ile farklı sektördeki işletmelere çözümler sunar. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , ,

Nis 17

Tüp bebek tedavisinde çığır açabilecek gelişmenin yaşanması halinde, bebek sahibi olmak isteyen çiftler yumurtalarını bağışlamak zorunda kalmayacak. Öte yandan, kök hücrelerden elde edilecek yumurtaların embriyolara nakledilmesiyle insanların çoğalması sınırsız bir döngü haline gelebilir.

Tıp dünyasında Şubat yayımlanan bir araştırmada, üremeye dayanan kök hücrelerini, cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdikleri için bağışlayan Japon kadınlar konu edilmişti. ABD’nin Massachusetts Genel Hastanesi’ndeki araştırmacılar, laboratuarda yaptıkları deneylerde, yumurtalığa ait bu kök hücreleri, olgunlaşmamış yumurta hücrelerine dönüştürmeyi başarmıştı. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: ,

Nis 17

Nano ölçekteki ‘ilaç’ şeklinde olanlardan, birbirleriyle güreşen mekanikversiyonlarına kadar, robotlar giderek insan hayatındaki yerini artırıyor. Bunun en son ve etkileyici örneği ise şüphesiz GeminoidF.

Japon bilim insanlarının ürettiği en gelişmiş android olan GeminoidF, sahip olduğu 65 mimik sayesinde rahatlıklakonuşuyor, hatta şarkı söyleyebiliyor.

GeminoidF, sanal şarkıcıların türemeye başladığı Japonya’da, yakın zamanda androidlerden oluşan müzik gruplarının ortaya çıkmasını bile sağlayabilir.

Japon yönetmenOriza Hirata’nın ‘Sayonara’ adlı oyununda rol bile alanGeminoid F, ilk kez Çin’de kamuoyunun karşısına çıktı. Derisinin altındakimekanikaktüatörlerin yüz ifadelerini gerçekleştirdiği android, Hong Kong’da insanların arasına karıştığında gerçeğinden ayırt edilemez birgörünümsergiledi. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: ,

Nis 08

Eta Programları satış ve desteği için lütfen iletişime geçiniz..

 TIKLAYINIZ

 Program Detayları İçin Aşağıdaki Resim veya Linkleri Tıklayınız…

 

 

     

 

ETA:SQL     —     ETA:V8-SQL    —   ETA:SB     —     ETA:7 Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags:

Nis 01

2012 Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’nın soruları ve cevapları açıklandı.

Üniversiteye girişte ilk aşaması olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı saat 12.40’da sona erdi. Sınavda adaylara 4 alanda 40’arda toplam 160 soru yöneltildi.

YGS, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), Türkiye’de tüm il ve bazı ilçeler ile KKTC’nin başkenti Lefkoşa olmak üzere toplam 160 sınav merkezinde, 98 bin 693 sınav salonunda gerçekleştirildi. Sınavda, 13 bin 353’ü emniyet personeli olmak üzere toplam 251 bin 789 sınav görevlisi görev yaptı.

Kaynak: http://haber.ihlassondakika.com/haber/Iste-2012-YGS-soru-ve-cevaplari_466642.html

Yazar admin \\ tags: ,