Ağu 31

Bu efsane oyun, artık okulda bir ders!

Bilgisayar oyunlarını sakın küçümsemeyin; aksi halde sınıfta kalabilirsiniz. İşte ders olan oyun…
Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , , , , ,

Ağu 31

2 yıl önce iPhone 3G Vodafone ve Turkcell tarafından gece yarısı satışa sunulmuştu. İki firmanın rekabeti iPhone 4’te sürüyor.

ABD’de 24 Haziran’da satışa sunulan iPhone 4, Türkiye’de 20 Eylül’den itibaren hem kontratlı hem de peşin fiyatla satılacak. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ağu 31

Konya’nın Tavşançalı beldesinde, oyun oynamak için kullanılmayan sanayi tipi bir buzdolabına giren Saime, Aynur, Ozan ve Ebru kardeşlerin cesedi bulundu

Konya’nın Kulu İlçesine bağlı Tavşançalı Beldesi’nde, kullanılmayan sanayi tipi buzdolabında 4 kardeşin cesetleri bulundu. Çocukların oyun oynarken buzdolabına girdikleri, çıkamayınca da havasızlıktan öldükleri iddia edildi. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , ,

Ağu 31

Başroldeki “Ethan Hunt” rolünü yine Tom Cruise’un canlandıracağını öğrenen hayranları filmin gösterime girmesini sabırsızlıkla beklemeye başladı. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , , ,

Ağu 31

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Arda Turan için İstanbul’a gelen Atletico Madridli yöneticilere “Kaptanım bana söz verdi bir kupa kaldırmadan kendisini hiçbir yere göndermem…” dedi ve transfere noktayı koydu.
 
Başkan Polat, Lig TV’ye telefonda yaptığı açıklamada Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , , , , , ,

Ağu 31

Migrenin en sık rastlanan türüne bağlı ilk genetik risk faktörünün bulunduğu bildirildi.

Genbilimciler, migren hastası olanlar ve olmayanları karşılaştırmak amacıyla 50 binden fazla kişinin genlerini inceledi. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags:

Ağu 30

Kulağa çelişkili ve inanılmaz gelebilir, ama bilim insanları “kuru su” üretti.

Ortaya çıkan madde, pudra şekerine benziyor ve kimyasalların kullanım şekilleriyle ilgili olarak devrim yaratabileceği belirtiliyor. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , ,

Ağu 30

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası (B) Grubu’nda iki denk güçteki takımın karşılaşmasında Slovenya, Hırvatistan’ı 91-84 yendi

  Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , ,

Ağu 30

Galatasaray, Boşnak futbolcu Zvjezdan Misimovic ile her konuda anlaşmaya vardı. Transferi doğrulayan Misimovic’in 31 Ağustos Salı günü İstanbul’da olması bekleniyor Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , , ,

Ağu 29

Mağaradaki ceset 10 bin yıl çürümedi…

Meksika’da tarih öncesi yaşamış bir çocuğa ait iskelet, 4 yıl önce bulunduğu bir su altı mağarasından itinayla gün ışığına çıkarıldı. Devamını Okuyun »

Yazar admin