Haz 30

Veriyi 100 yıl boyunca saklayabilen SD kart…

Veri depolamaya yönelik ürünleriyle tanınan SanDisk, içine yazılan veriyi 100 yıl boyunca saklayabilen bir SD kart geliştirdiğini duyurdu.
Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: ,

Haz 30

Windows 8 hakkında ciddi bir sızıntı.

Microsoft’un bir sonraki işletim sisteminin Windows 7’den farkları neler olacak? İşte sızan cevaplar.

Microsoft’un geliştirdiği Windows 8 ile ilgili ortaya çıkan dedikodulara uzun süredir yeni detaylar eklenmemişti. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , ,

Haz 23

İzleyen 10 yıl içinde hidrojen bazlı yakıt hücresiyle çalışan otomobil sayısı 700 bini geçecek.

Hidrojen temelli yakıt hücreli binek otomobil satışının 2020 yılında, yılda 700 bine yaklaşacağı tahmin ediliyor.

Pike Research şirketinin raporuna göre, Hidrojen Yakıt Hücreli Araçlar (Fuel Cell Vehicles-FCVs) otomotiv sektörünün geleceğine yön verecek. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , ,

Haz 23

Klavye ve farenin yol açabildiği rahatsızlıkları tanıyoruz. Peki ya çoklu dokunmatik ekranlar?

Arizona Üniversitesi’nden, başkanlığını Kanav Kahol isimli bilim adamının üstlendiği bir grup araştırmacı, dokunmatik ekrana sahip olan cihazların insan kas ve iskelet sisteminde olumsuzluklara yol açabileceğinden şüpheleniyorlar. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , ,

Haz 23

Peru’da Amazon bölgesinde yeni bir tropikal sivrisinek türü keşfedildi.

Ulusal Sağlık Enstitüsünden yapılan açıklamada, Culicidae familyasından olan “Wyeomyia (Hystatomyia) baltae” adı verilen bu türün, ülkenin güneydoğu kesimindeki tropikal orman bölgesinde keşfedildiği ve bu türün Washington entomoloji kurumu tarafından kayda geçirildiği belirtildi. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , ,

Haz 23

Korsan yazılım hem ekonomiye, hem güvenliğe zarar…

Dünya Fikri Mülkiye Hakları Organizasyonu gibi önemli kurumlarda görev almış olan Microsoft Fikri Mülkiyet Hakları Genel Hukuk Danışmanı Richard Wilder, Microsoft Türkiye’nin konuğu olarak Ankara’yı ziyaret etti. Wilder, Fikri Mülkiyet Hakları’nda yaşanan son gelişmeleri, kamu ve özel sektör üst düzey yöneticilerinin de hazır bulunduğu bir toplantıda izleyicilerle paylaştı. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , ,

Haz 19

Microsoft Office 2010 piyasaya çıktıktan hemen sonra, Office 2013’ten ilk bilgiler sızdı…

Microsoft Office 2010 piyasaya çıktıktan sonra Microsoft çalışanlarının işi bitmedi, sırada Office 2013 var. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , ,

Haz 19

Benjamin Button film olmaktan çıkıyor. Thermage ile tek seferde zamanı geriye döndürebilirsiniz.

Thermage ve radyo frekans esanslı çalışan cihazlar deride sarkma ve selülitlere karşı son yıllarda bilinen ve tercih edilen uygulamalardan biriydi. Modern cerrahi 2010 yılında da hızla ilerlemeye devam ediyor, teknolojinin cerrahiye kazandırdığı yeni model Thermage ile sadece tek seans da Benjamin Button hikayesi neredeyse gerçek oluyor. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , , , , ,

Haz 19

Nokia’nın şimdiye kadarki en uygun fiyatlı dokunmatik cihazı Nokia 5228 yaz aylarında Türkiye’de.

Türkiye’de satışa sunulan Nokia dokunmatik cihaz ailesinin yeni üyesi Nokia 5228 hareketli bir yaşam sürüp, müzik, fotoğraf ve video için mobil cihazlarını kullanan ve yaşamlarını online’da paylaşan kişiler için tasarlandı. Nokia 5228 ile kullanıcılar Ovi Mağaza’dan uygulamalar, oyunlar, videolar ve diğer servisler gibi içeriklerin yanı sıra Nokia 5228 Comes With Music Edition ile Ovi Müzik’ten şarkıları da doğrudan mobil cihazlarına indirebiliyorlar. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , ,

Haz 17

Kurtlar Vadisi Oyunu çıktı

Kurtlar Vadisi Pusu oyununu indirmek için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

Kaynak ve Link : http://www.warezturkey.net/dizi/7404-kurtlar-vadisi-pusu-77-bolum-dvbrip-indir.html

Yazar admin \\ tags: , , , , ,