Eki 31

Bugün mozilla labs tarafından Firefox 3.5.4 ve 3.0.15 web tarayıcıları ile ilgili güncelleme gönderdi.

firefoxGüncellemede 3.5.4 124 bug fixlendi ve 11 güvenlik açığı kapatıldı.

Firefox 3.0.14 ise 10 güvenlik açığı ve 15 tane diğer buglar fixlendi.

Şimdi Güncellenmiş Firefox İndir

Kaynak:http://www.veteknoloji.com/firefox-354-ve-3015-guncellendi–100-bug-fixlendi-23995-.html

Yazar admin

Eki 31

Çoklu Marka Stratejisi Acer’ı 2010’da liderliğe taşıyacak.

aceryeniKüresel PC pazarının dev üreticisi Acer, 27 Ekim 2009 Salı günü Maçka Frame’de gerçekleştirdiği basın toplantısı ile en yeni ürünlerini gözler önüne serdi. Kırmızı ve hızın sembolü Ferrari markası ile hayat bulan Acer Ferrari One mini netbook ve 11 farklı ürünün Türkiye lansmanı, Acer üst düzey yönetinimin katılımıyla gerçekleşti. Acer Gelişen Pazarlar Bölge Yöneticisi ve Türkiye Genel Müdürü Giuseppe Mastandrea, Acer Satış ve Pazarlama Müdürü Sinan Kender ve AMD Türkiye Genel Müdürü Bahadır Erbaş tarafından Acer’ın yeni ürünlerine ve PC pazarına yönelik en güncel bilgilerin paylaşıldığı basın toplantısında, toplam 12 farklı yeni ürünü sergilendi. Lansmanda ilk yarıştan itibaren Formula 1’e damgasını vuran Scuderia amblemini gururla taşıyan Ferrari One, kırmızı yarış temalı kapağı ile de dikkat çekti. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , ,

Eki 28

Aşağıdaki linki tıklayarak puan durumuna ulaşabilirsiniz

10. Hafta Süper Lig Puan Durumu

Yazar admin \\ tags: , , ,

Eki 28

“O aptal gözlüklerden takmak istemiyorum.” demeden önce bir kez daha düşünün, çünkü ne derseniz deyin, üç boyutlu sinema filmlerine ek para ödeyen insanların sayısı her geçen gün daha da artıyor.

3dİnsanların bu teknolojiye olan ilgisini yakından takip eden büyük elektronik cihaz üreticileri de gelecek seneden itibaren 3D teknolojisini oturma odalarına sokmayı planlıyor. Sony, Panasonic ve diğerleri daha önce hiç görmediğimiz bir deneyimi sunacaklarını vaat ediyor. Yaklaşık on altı sene önce satılmaya başlanan karton 3D gözlüklerinden bugüne kadar yaşadığımız deneyimlerden nasıl daha farklı birşey sunulacak, insan merak edip heyecanlanmıyor değil.

 Biraz bilgi sahibi olmak için gerçek 3D devrimini yaşatacak olan teknolojileri incelemekte fayda var. Yazının devamındaki bağlantıda herşey güzelce derlenip toparlanmış.

Kaynak: http://www.teknolojiweb.net/3d-teknolojisi-evlerimize-girmeye-hazirlaniyor/#more-16821

Yazar admin \\ tags: , ,

Eki 25

en-seksi-mac

Diğer resimler için TIKLAYIN

Yazar admin \\ tags: ,

Eki 25

39 Yaşındaki Ünlü Aktris Catherine Zeta -Jones Yeni Filmi The Rebound’da 25 Yaşındaki Oyuncu Justin Bartha ile Çekilen Sevişme Sahneleriyle Dikkat Çekti. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags:

Eki 25

msnBütün MSN versiyonlarını indirebilirsiniz.

İndirmek için hemen TIKLAYINIZ.

Yazar admin \\ tags: , , , , , , , , , ,

Eki 25

galatasaray-fenerbahceLider Fenerbahçe ile 2. sıradaki Galatasaray, bu akşam Şükrü Saracoğlu Stadı‘nda kozlarını paylaşacak. Hakem Bünyamin Gezer‘in yöneteceği ‘dünya derbisi‘ saat 20.00’de başlayacak ve LİG TV‘den naklen yayınlanacak. Fenerbahçe’de sakatlıkları düzelen Alex ve Güiza derbiye hazır. Galatasaray’da sakatlığı süren Emre Aşık dışında eksik bulunmuyor. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Eki 24

Aşağıdaki linki tıklayarak puan durumuna ulaşabilirsiniz

9. hafta Süperlig Puan Durumu

Yazar admin \\ tags: , ,

Eki 24

Windows 7 ile beraber Windows XP Modu’nun da final sürümü indirilmeye sunuldu. Bağlantı burada.

Download İçin TIKLAYINIZ!

xpmodeWindows 7’nin çıkışıyla birlikte önceden vaat edildiği gibi Windows Virtual PC’nin 7. sürümü ve bu platformu baz alan Windows XP Modu’nun final sürümü indirilmeye sunuldu.

Son kullanıcıdan ziyade orta ölçekli firmalara hitap eden Windows XP Modu, Windows 7 altında yeni işletim sistemiyle tamamıyla uyumsuz uygulamaları sanal XP altyapısı kullanarak çalıştırmak mümkün. XP Modu’nun özel tarafı sanal XP sistemine kurduğunuz uygulamalara direkt Windows 7 başlat menüsünden ulaşabilmeniz ve Windows 7 uygulamalarıyla yan yana çalıştırabilmeniz oluyor. Devamını Okuyun »

Yazar admin \\ tags: , , , ,